TECHNOLOGIE AKUMULACE XTRA = až 12 hodin eXtra tepla

rakouská firma Austroflamm a její kombinace akumulační technologie a účinného spalování efektivně využívá ekologické energie a výrazně tak snižuje spotřebu paliva. Vylepšení osvědčeného systému HMS: akumulace Heat Memory System je kombinována se speciálním tepelným výměníkem = více než 100 kg akumulace, která je „zabalena“ do krbových kamen.

XTRA ÚČINNÉ A UDRŽITELNÉ TEPLO

Krbová kamna na dřevo s akumulační technologií Xtra vytápějí místnost mnohem déle než běžné modely, ale také se mimořádně rychle zahřejí. To je účinné a zároveň efektivní — přesně to, co od kamen chceme očekávat.

Technologie Xtra je akumulace tepla, která Vám zdvojnásobí hmotnost krbových kamen Austroflamm na 260 až 350 kg.

Na malém půdorysu tak máte kamna s velkou akumulací, kde při spálení 9 kg dřeva docílíte příjemného sálavého tepla až 12 hodin. Tato krbová kamna jsou vybavena regulovatelným a dokonce zcela uzavíratelným konvekčním vzduchem, který umožňuje příjemný rovnoměrný tepelný výkon. Regulujte si teplo podle svého!

Clou Xtra

Krbová kamna pro každého, kdo hledá něco úplně jiného: kulaté dveře, oválný korpus a velká klika z elegantního dřeva vytváří mimořádnou kombinaci, kterou určitě nenajdete v každém obývacím pokoji. Stejně výjimečný, i když u modelů Austroflamm nijak neobvyklý, je fantastický systém Xtra pro akumulaci tepla až 12 hodin.

Kylie Xtra

Nadčasová krbová kamna jsou ideálním doplňkem do každé místnosti a osobního životního stylu. Díky svému základnímu kónickému tvaru se směrem dozadu zužují, a proto se obzvlášť dobře hodí do rohů. Kombinace materiálů hraje s kontrasty: klasicky robustní litinová dvířka a jemně opracované dřevěné prvky elegantně završují celkový obraz.

Sina Xtra

Krbová kamna zaujmou svým zaobleným designem. Integrovaný úložný prostor na dřevo dodává místnosti rustikální šarm. Mají litinové dveře s dvojitým zaklením. Technologie Xtra je zde stylově integrována a zajišťuje velmi dlouhou akumulaci tepla. 

Fynn Xtra

Jemné křivky, jemné tvary, neuvěřitelná elegance. Kombinujte různé čelní panely nad a pod dveřmi podle svého vkusu. Vybírat můžete z oceli, skla nebo keramiky.

Jini Xtra

Přívětivé, ležérní a nadčasové. Díky jasným liniím, jednoduchým tvarům a dokonalým proporcím osloví Jini Xtra každého, kdo má rád nekomplikovaný styl. Mimořádně propracovaná technologie spalování je nejen designovou klasikou s dlouhou životností, ale také zdrojem tepla prvotřídní kvality.

Lounge Xtra

Plochá obrazovka na krbových kamnech! Lepší než sledování televize: oheň ve skutečně širokoúhlém formátu. Navzdory své velikosti má Lounge štíhlou a mimořádně elegantní siluetu. 

HYPOKAUST
VAŘENÍ & PEČENÍ V KRBOVÝCH KAMNECH