Akumulační krby

Akumulační krby v sobě spojují výhody pomalého mírného sálavého tepla a kouzla pohledu do živého ohně. Na rozdíl od akumulačních kamen si můžeme dopřát dlouhodobý oheň a užít si tak neopakovatelnou atmosféru a estetiku plamenů a přitom se nemusíme bát přetopení interiéru. Ať už do bytu nebo do domu, akumulační krby jsou vhodné pro všechna místa, kde je k dispozici komín.

Postavíme vám krb jak s čelním, tak i s rohovým prosklením a vybavíme ho dostatečnou akumulační hmotou podle našeho energetického výpočtu tak, abyste váš interiér nepřetápěli a přitom si i po vyhasnutí užívali dlouhodobého mírného sálavého tepla při malé spotřebě dřeva. Díky tomu cena nákladů na provoz je opravdu minimální a navíc budete vytápět váš dům či byt tím nejvíce ekologickým způsobem – plně obnovitelným palivem.

Navrhneme vám akumulační krb podle vašich představ a požadavků tak, aby splňoval současné normy a předpisy a aby výkon odpovídal tepelným ztrátám. Disponujeme také vlastní výrobou vnějšího opláštění krbu (přírodní kámen), který tak můžeme vyrobit přesně podle dispozičního zadání a postavíme pro vás tak jedinečný krb. Kontaktujte nás a sjednejte si schůzku na našem showroomu pro prvotní informace a předběžný návrh.