O nás

Hestia CZ – kamna, krby, kámen

Ryze česká společnost HESTIA CZ s.r.o. vznikla v roce 1998 sloučením realizační kamnářské firmy s kamenickou výrobnou. Od začátků s obestavbami krbových vložek do individuálních stavebnic z přírodního kamene společnost HESTIA CZ postupně rozšiřovala své služby i do ostatních odvětví kamnařiny.

Vzhledem ke stupňujícím se požadavkům na ekologii vytápění a rychlému rozvoji izolačních vlastností domů neustále hledáme nové cesty a směry u našich partnerů a také sami si provádíme testy, při nichž si ověřujeme teoretické poznatky v praxi, než je uvedeme na trh. Jsme dlouholetými členy Cechu kamnářů ČR a aktivně se podílíme na vzdělávání jak budoucích mladých kamnářů na Střední Škole v Horní Bříze, tak stávajících kamnářů v rámci Cechu kamnářů.

1
realizovaných krbů, kamen a krbových kamen která dělají radost
1
profesionálů s láskou k ohni a řemeslu
1
s působností na trhu

KONTAKTNÍ OSOBY

Luděk Hradil

Profesní technická podpora

Plzeň – pobočka
+420 603 412 778
hradil@hestia.cz

Štěpán Hradil

Technik / Krbová kamna

Plzeň – pobočka
+420 704 602 130
technik@hestia.cz

Josef Bartoš

Profesní technická podpora / Kamnář / Kameník

Lískovice – pobočka
+420 603 246 595
bartos@hestia.cz

Martin Pavlíček

Realizace staveb / Návrhy

Plzeň – pobočka
+420 605 112 202
stavby@hestia.cz

Produkt

Našimi hlavními obory činnosti jsou KAMNÁŘSTVÍ a KAMENICTVÍ. Za více než dvacet let jsme nasbírali bohaté zkušenosti z obou těchto řemesel, které nás posouvají stále dál. Naší jedinečnou specializací je využití přírodního kamene pro stavbu krbů a kamen.

Svými vlastnostmi, jako je vysoká objemová hmotnost a vynikající tepelná vodivost, je přírodní kámen ideálním materiálem pro stavbu krbů a kamen. Velké formáty mramorů a žul dovolují realizovat návrhy plášťů krbů a kamen s minimem dílů. Vedle povrchů s vysokým leskem je možné volit materiály s povrchem „antik“, který umocňuje jedinečnou kresbu kamene i svým speciálně vytvořeným povrchem.

Výběr z velkého množství barev i struktur nám umožňuje realizovat krby a kamna všech stylů. Moderní nebo rustikální, vždy originál, který vytváří jedinečný luxusní prvek interiéru. Kromě přírodního kamene používáme ve svých realizacích i další osvědčené materiály jako je pálená cihla, kov, keramika či dřevěné doplňky. Naše kamenická dílna dodává i ostatní běžné kamenické produkty do interiéru i exteriéru vašeho domu.

Služby

Naším primárním zájmem je spokojený zákazník. Každé zakázce věnujeme nadstandardní péči. Díky vlastnímu zázemí můžete na vzorkových prodejnách
v Plzni a Lískovicích u Hořic vidět topidla i materiály, které na obestavby používáme. Každou obestavbu pro vás navrhujeme individuálně s ohledem na použitý materiál a funkci. Nabízíme návrh celého systému včetně kamnářského výpočtu a necháváme své zákazníky nahlédnout na jejich budoucí realizaci ve formě 3D modelu.

Je to nejjednodušší způsob, jak vyjít vstříc představě zákazníka a přitom neomezit funkčnost stavby. Své služby nabízíme nejen koncovým uživatelům, ale i kolegům kamnářům, kteří u nás najdou podporu jak v rovině technické (pomoc s návrhem, výkresy, výroba), tak materiální (skladové zásoby běžně používaných materiálů pro stavbu krbů a kamen).

Servis

Sledujeme moderní trendy v bytové architektuře a hledáme nové cesty
v konstrukci a funkci krbů a kamen. Máme skvělé zázemí jak ve svých prostorech, tak u svých silných partnerů (Austroflamm, Leda), kde máme šanci naučit se nové věci a předávat je vám, zákazníkům, i našim partnerům z řad kamnářských kolegů dříve než konkurence.

Udržujeme krok s evropskou kamnářskou špičkou. Snažíme se neustále zlepšovat a posouvat kvalitu své práce výš.