Akumulační krbová kamna

Zapomeňte na obyčejné krbové kamna a objevte krásu, kvalitu a teplo s našimi akumulačními krbovými kamny Austroflamm. Dlouhodobé „uskladnění“ tepla, to dokáže technologie akumulace Xtra.

Se svou nadčasovou krásou jsou kamna Kylie Xtra ideálním doplňkem každé místnosti každého stylu. Díky kónickému zkosení se kamna zužují směrem dozadu, a proto obzvlášť dobře hodí do rohu místnosti. Materiálová kombinace hraje kontrasty: klasicky robustní litinové dveře a měkké, jemně zpracované dřevěné prvky elegantně zaokrouhlují celkový obraz. A stejně výjimečný jako design je systém XTRA akumulace tepla na dobu delší než 12 hodin.

Skutečný vrchol pro ty, co hledají úplně něco jiného: kulaté dveře, mohutné oválné tělo a velká elegantní rukojeť z ořechu vytvářejí kombinaci, kterou skutečně nenaleznete v každém obývacím pokoji. Stejně výjimečný jako design je systém Xtra akumulace tepla na dobu delší než 12 hodin.

Krbová kamna zaujmou svým zaobleným designem. Integrovaný úložný prostor na dřevo dodává místnosti rustikální šarm. Mají litinové dveře s dvojitým zaklením. Technologie Xtra je zde stylově integrována a zajišťuje velmi dlouhou akumulaci tepla.

2 kamna v jednom. Velká celoplošná varná deska nabízí maximální flexibilitu pro velké i malé hrnce. A pokud chcete Lucy Cook využívat pouze k vytápění a naladění příjemné atmosféry pohledem do ohně, doporučujeme Vám je také. Bez hrnců na plotně není jejich vášeň pro vaření vůbec znát.

Máte chuť na romatický oheň, šálek čaje a něco k snědku? Pallas to umožňuje! Není to jen okouzlující zdroj tepla se třemi plotýnkami, ale i s velkým prostorem na pečení, ty nejlahodnější pokrmy lze připravit i bez elektřiny! Jeho design v klasickém venkovském stylu je ideálním společníkem do druhého domova nebo víkendového bydlení. Akční cena se vztahuje pouze na antracitové ocelové obložení.

Pečení, vaření, vytápění… a zároveň vypadat velmi dobře, to jsou Heidi Back. V prostorné troubě můžete připravit koláče, pizzu či chléb. A díky velkorysým litinovým dveřím s velkým sklem se můžete těšit z neomezeného výhledu na čistý oheň a příjemného tepla.

Akumulace pro krbové vložky

Ukládání tepla jednoduše a efektivně, to je patentovaný akumulační systém HMS společnosti Austroflamm.

K dispozici jsou závěsné panely na plášť vložky a akumulační boxy. Na malém prostoru tak máte možnost umístit více než 200 kg akumulační hmoty a to v praxi znamená 6-12 hodin příjemného sálavého tepla po úplném vyhasnutí ohně.

Doprodej skladových zásob

Pouze do vyprodání skladových zásob. Jedná se o nové, nepoužité zboží, které bylo vystaveno na prodej jako vzorové.