Ηlavní funkcí kamen je vytápění interiéru, pak hezký design a k tomu příjemná atmosféra při pohledu do ohně. A kdo by navíc nechtěl přijít ze zimní vycházky do příjemně vytopené místnosti a být přivítán vůní v kamnech čerstvě upečené bábovky či pečeně. Zkrátka jeden oheň, více způsobů využití.

Představujeme Vám ucelenou nabídku krbových kamen rakouského výrobce Austroflamm, který má ve výrobě kamen více než 40letou tradici – jejich kamna přinášejí skvělé spojení funkčnosti a estetiky.

V nabídce najdete kamna malá i velká, s designem moderním i chalupářským, s pečící troubou či jen s plotýnkami, případně modely s litinovou varnou plotnou nebo sklokeramickou ohřívací deskou. Některé modely mohou být vybaveny akumulační hmotou HMS, která umožňuje ukládat přebytečné teplo a využít ho poté, když oheň vyhasne.

Lucy Cook

Krbová kamna LUCY COOK mají velkou celoplošnou varnou desku a nabízí maximální flexibilitu pro malé i velké hrnce, teplotu na vaření můžete snadno regulovat prostým posunutím hrnce do středu či na kraj veliké plotny. 

Heidi Back

Pečení, ohřívání, vytápění a zároveň neotřelý a vkusný design – to jsou kamna HEIDI BACK. Velká a odolná sklokeramická deska nabízí prostor pro ohřátí pokrmů v několika hrncích najednou (max.na 80°C), zatímco v prostorné troubě můžete připravit koláče, pizzu či chléb (až 250°C). A díky velkorysým litinovým dveřím s velkým sklem se můžete těšit z neomezeného výhledu na čistý oheň a příjemného tepla.

Pallas & Pallas Back

Stálicí v naší nabídce značky Austroflamm jsou kamna PALLAS / PALLAS BACK. Jejich oblíbenost spočívá v jejich univerzálnosti. Dají se vybavit 120 kg akumulační HMS hmoty, čímž se stanou plnohodnotným akumulačním topidlem se setrvačností 10 hodin (celková váha kamen 320 kg), ale také mají tři litinové varné plotýnky a rozměrnou troubu na pečení (model Pallas Back).

Chcete romantický oheň, šálek čaje a čerstvý koláč? To vše najednou je u těchto kamen dostupné na jedno škrtnutí sirkou. Vyberte si ocelové obložení kamen, obložení špekovým kamenem a nebo boční obložení z velkoplošné keramiky (na výběr máte z devíti barevných glazur).

Neobyčejná modelová řada kamen Austroflamm je CLOU, která nově nabízí dva zástupce.

Clou Compact Cook

Menší model CLOU COMPACT COOKjsou kulaté litinové dveře, oválné tělo, elegantní rukojeť z ořechu a hlavně velká celoplošná varná deska, na které je vaření radost.

 

Clou Xtra Back

Větší model CLOU XTRA BACK dokážou předávat naakumulované teplo více než 10 hodin po vyhasnutí ohně. Tato novinka na vaření z řady CLOU je skutečný vrchol pro ty z Vás, kteří hledají něco opravdu unikátního. Krásná pečící trouba s litinovými dvířky je receptem na úspěch.

Kuchařka“ je skvělý pomocník!

Najdete v ní, jak správně topit a zároveň vařit nebo péct ve Vašich kamnech. Součástí jsou recepty na polévky, hlavní jídla i dezerty.

Chcete poradit se správným výběrem kamna na vaření

Krbová kamna a akumulace Xtra
Akumulace HMS pro krbové vložky