Ke stažení

Hestia

Společnost HESTIA CZ s.r.o. vznikla v roce 1998 sloučením realizační kamnářské firmy s kamenickou výrobnou. Za více než dvacet let jsme nasbírali bohaté zkušenosti z obou těchto řemesel, které nás posouvají stále dál.

Naší jedinečnou specializací je využití přírodního kamene pro stavbu krbů a kamen. Svými vlastnostmi, jako je vysoká objemová hmotnost a vynikající tepelná vodivost, je přírodní kámen ideálním materiálem pro stavbu krbů a kamen. Velké formáty mramorů a žul dovolují realizovat návrhy plášťů krbů a kamen s minimem dílů.

Austroflamm

Již od svého počátku v roce 1983 se rakouský výrobce krbových kamen a krbových vložek Austroflamm zaměřuje na vysoce kva- litní výrobky pro mírné a dlouhodobé sálavé teplo.

Tím předběhl svou dobu a dnes jsou jeho topeniště obvzlášť vhodné pro dobře izolované domy s malou tepelnou ztrátou.

Díky svým vlastním patentům udržují vložky a kamna Austroflamm čisté sklo a vyzdívku i při dlouhodobém topení s malou dávkou paliva. Téměř všechny jejich ohniště lze osadit dodatečnou akumulační hmotou a prodloužit dobu sálání na více než 8 hodin po vyhasnutí.

Leda

Firma LEDA patří k nejlepším výrobcům krbových a kamnových vložek ve svém oboru, pokud jde o životnost, komfort a inovaci. Kvalita je přitom již ode dne založení v roce 1873 prvořadým cílem.

Ze své továrny a slévárny v německém Leeru zásobuje LEDA zákazníky z celé Evropy. Díky technologii na vysoké úrovni mají výrobky této firmy dlouhou životnost, vysoký výkon a krásu, která spočívá v jejich jednoduchosti.

Charnwood

Krbová kamna firmy Nestor Martin nabízejí výhodu snadné ob- sluhy a vykazují vysokou energetickou výkonnost. Patentovaný Woodbox systém předehřívá spalovací vzduch na teplotu vyšší než 200°C a předává ho pomalu a rovnoměrně ohni, přičemž vznikají pozoruhodné efekty spalování (zplynování), od divoce planoucího ohně po pomalejší vícebarevné plameny.

Krbová kamna Nestor Martin mají ohromnou výhodu dálkové- ho ovládání, kterým může být oheň jediným stisknutím tlačítka zesílen nebo zeslaben. Snížení nebo zvýšení tepla v místnosti je jednodušší a pohodlnější. Krbová kamna Nestor Martin mohou na nízký stupeň topit bez přikládání až 10 hodin.

PŘÍSLUŠENSTVÍ
MATERIÁLY PRO
ŘEMESLNOU STAVBU