Akumulační krbová kamna

TECHNOLOGIE AKUMULACE XTRA = až 12 hodin eXtra tepla

Rakouská firma Austroflamm a její kombinace akumulační technologie a účinného spalování efektivně využívá ekologické energie a výrazně tak snižuje spotřebu paliva. Vylepšení osvědčeného systému HMS: akumulace Heat Memory System je kombinována se speciálním tepelným výměníkem = více než 100 kg akumulace, která je „zabalena“ do krbových kamen.

XTRA ÚČINNÉ A UDRŽITELNÉ TEPLO

Krbová kamna na dřevo s akumulační technologií Xtra vytápějí místnost mnohem déle než běžné modely, ale také se mimořádně rychle zahřejí. To je účinné a zároveň efektivní — přesně to, co od kamen chceme očekávat.

Technologie Xtra je akumulace tepla, která Vám zdvojnásobí hmotnost krbových kamen Austroflamm na 260 až 350 kg.

Na malém půdorysu tak máte kamna s velkou akumulací, kde při spálení 9 kg dřeva docílíte příjemného sálavého tepla až 12 hodin. Tato krbová kamna jsou vybavena regulovatelným a dokonce zcela uzavíratelným konvekčním vzduchem, který umožňuje příjemný rovnoměrný tepelný výkon. Regulujte si teplo podle svého!

Clou Xtra

Krbová kamna pro každého, kdo hledá něco úplně jiného: kulaté dveře, oválný korpus a velká klika z elegantního dřeva vytváří mimořádnou kombinaci, kterou určitě nenajdete v každém obývacím pokoji. Stejně výjimečný, i když u modelů Austroflamm nijak neobvyklý, je fantastický systém Xtra pro akumulaci tepla až 12 hodin.

Kylie Xtra

Nadčasová krbová kamna jsou ideálním doplňkem do každé místnosti. Díky svému kónickému tvaru se směrem dozadu zužují, a proto se obzvlášť dobře hodí do rohu místnosti. Robustní litinová dvířka a jemně opracované dřevěné prvky madla elegantně završují celkový vzhled.

Sina Xtra

Krbová kamna zaujmou svým zaobleným designem. Integrovaný úložný prostor na dřevo dodává místnosti rustikální šarm. Mají litinové dveře s dvojitým zaklením. Technologie Xtra je zde stylově integrována a zajišťuje velmi dlouhou akumulaci tepla. 

Fynn Xtra

Jemné křivky, jemné tvary, neuvěřitelná elegance. Kombinujte různé čelní panely nad a pod dveřmi podle svého vkusu. Vybírat můžete z oceli, skla nebo keramiky.

Jini Xtra

Přívětivé, ležérní a nadčasové. Díky jasným liniím, jednoduchým tvarům a dokonalým proporcím osloví Jini Xtra každého, kdo má rád nekomplikovaný styl. Mimořádně propracovaná technologie spalování je nejen designovou klasikou s dlouhou životností, ale také zdrojem tepla prvotřídní kvality.

Lounge Xtra

Plochá obrazovka na krbových kamnech! Lepší než sledování televize: oheň ve skutečně širokoúhlém formátu. Navzdory své velikosti má Lounge štíhlou a mimořádně elegantní siluetu. 

Rádi Vám poradíme s výběrem akumulačních krbových kamen

Hypokaust
Vaření & pečení v krbových kamnech